39 results in search
60 photos
398 Scofield Mountain Road Winchester NH 03470
$4,250,000
Beds: 4
Baths: 6
Sq Ft: 5,120
Days on Market: 15

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
3 photos
00 Route 10 Winchester NH 03470
$2,100,000
Beds: 0
Baths:
Sq Ft:
Days on Market: 104

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
693 Fitzwilliam Road Richmond NH 03470
$849,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 3,276
Days on Market: 13

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
55 photos
295 Manning Hill Road Winchester NH 03470
$749,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,671
Days on Market: 4

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
27 Headlands Road Winchester NH 03470
$725,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,351
Days on Market: 342

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
39 Headlands Road Winchester NH 03470
$698,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,364
Days on Market: 12

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
15 photos
15 High Street Winchester NH 03470
$550,000
Beds: 10
Baths: 8
Sq Ft: 4,519
Days on Market: 19

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
410 Fish Hatchery Road Richmond NH 03470
$525,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,150
Days on Market: 11

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
53 photos
100 Tully Brook Road Richmond NH 03470
$499,900
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 1,481
Days on Market: 8

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
62 Parker Street Winchester NH 03470
$459,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,252
Days on Market: 14

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
119 Warwick Road Winchester NH 03470
$440,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,232
Days on Market: 8

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
26 Mechanic Street Winchester NH 03470
$425,000
-$15,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,736
Days on Market: 25

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
135 Athol Road Richmond NH 03470
$350,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,400
Days on Market: 20

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
49 Forest Lake Circle Winchester NH 03470
$350,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 937
Days on Market: 499

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
12 Pudding Hill Road Winchester NH 03470
$350,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,546
Days on Market: 30

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
30 Melvin Bridge Road Winchester NH 03470
$325,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,750
Days on Market: 2
Open: 5/23/26 11 AM - 1 PM

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
30 photos
436 Old Homestead Highway Richmond NH 03470
$325,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 820
Days on Market: 45

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
19 Back Ashuelot Road Winchester NH 03470
$295,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,493
Days on Market: 17

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
12 photos
82 Howard Street Winchester NH 03470
$294,000
-$6,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,100
Days on Market: 54

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
292 Richmond Road Winchester NH 03470
$290,000
Beds: 0
Baths: 4
Sq Ft: 4,739
Days on Market: 55

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
South Scofield Mountain Road Winchester NH 03470